O NAS

Jesteśmy na rynku od 1985 roku. Wykonaliśmy przez ten czas ponad 10000 różnego rodzaju zleceń od małej mapki aż po duże projekty osiedli mieszkalnych i hal przemysłowych. Stanowimy zgrany zespół wysokokwalifikowanych specjalistów z zakresu projektowania, nadzoru architektoniczno-budowlanego oraz geodezji i kartografii. Zespołem kieruje architekt Marek Pańczyk.

Prowadzimy inwestycje od momentu dokonania podziału i zakupu działki, poprzez wykonanie map do celów projektowych aż do wykonania wielobranżowego projektu budowlanego wraz z wszelkimi uzgodnieniami niezbędnymi do wystąpienia o pozwolenie na budowę. W trakcie budowy prowadzimy nadzór budowlany oraz obsługę geodezyjną aż do oddania obiektu do użytkowania. Oferujemy również wykończenie obiektów pod klucz przy współpracy ze sprawdzonymi firmami wykończeniowymi.

W zakresie projektowania domów jednorodzinnych oferujemy wykonanie projektów indywidualnych w cenie projektów typowych, dbając o funkcjonalność, jakość architektury oraz o budżet zaplanowany na inwestycję.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym działającym w systemie GNSS. Posiadamy dalmierze elektroniczne firmy Zeiss oraz nowoczesny sprzęt obliczeniowy działający na wysokowydajnym oprogramowaniu. Ponadto dysponujemy sprzętem komputerowym i oprogramowaniami typu CAD i BIM umożliwiającymi szybkie projektowanie w 3D. Na każdym etapie procesu projektowego inwestor ma możliwości obejrzenia przestrzennego projektu. Ideą naszego działania jest uzyskanie najlepszych efektów w możliwie najkrótszym czasie. Nie boimy się żadnych wyzwań i zapraszamy do współpracy.

 

NAGRODY

O ładniejszy Rybnik, Wrzesień 2013
I miejsce w kategorii Najlepiej urządzony i utrzymany teren wokół budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla realizacji Osiedle Wrzosy w Rybniku.

Modernizacja Roku 2000, Sierpień 2001
I miejsce w kategorii Elewacje za remont i modernizację kamienicy przy ul. Sobieskiego 7 w Rybniku.

 

MEDIA

Własny dom, Maj 2007

Tygodnik Regionalny Nowiny, Wrzesień 2001